بدرقه بنیتا با پرچم سبز امام رئوف + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک بنتیا پیش از ظهر امروز در آستان مقدس امازادگان ابراهیم و اسماعیل (ع) در بخش کهریزک انجام شد.

در این مراسم اقشار مختلف مردم، مسئولان انتظامی، قضایی، بخشدار و اعضای فرمانداری شهرری حضور داشتند.

خادمان حرم امام رضا (ع) با پرچم متبرک به آستان این حضرت پیکر بنیتا را در این مراسم بدرقه کردند.

پیکر دخترک ۸ ماه توسط پدر و مادرش در مضجع شریف امامزادگان ابراهیم و اسماعیل متبرک و سپس به خاک سپرده شد.

اعضای خانواده و شهروندانی که در مراسم خاکسپاری بنیتا حضور داشتند خواستار رسیدگی به پرونده در اسرع وقت و اشد مجازات برای متهمان آن شدند.

بنتیا دختر هشت ماه‌ای بود که ۲۹ ماه تیر ما سال جاری توسط دو سارق ربوده و پیکر این دختربچه صبح روز چهارم مرداد ماه جاری داخل خودرو در شهرستان پاکدشت کشف شد.

در جریان این پرونده دو متهم بازداشت شدند، متهم اصلی این پرونده در اعتراف اولیه به مأموران مدعی شد پس از سرقت خودروی پدر بنیتا، خودرو را در همان روز سرقت در شهرستان پاکدشت درحالیکه بنیتا داخل خودرو بوده رها کرده و از محل حادثه متواری شده است.

دادستان پاکدشت نیز با اعلام اینکه متهمان این پرونده در رابطه با سرقت، آدم‌ربایی و قتل عمد تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند، خاطرنشان کرد: این کودک هشت ماهه ابتدا مورد آدم‌ربایی قرار گرفته، سپس در یک شهرستان زیر آفتاب تابستان در داخل وسیله نقلیه که به طور یقین حرارت چندین برابر بیرون است، ر‌ها شده در حالیکه کودک نیاز به تغذیه داشته است، در نهایت این عوامل منجر به فوت کودک شده و می‌تواند به عنوان قتل عمدی مطرح شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *