کاریکاتور/تغییر شکل گروه‌های تروریستی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، آمریکا، انگلیس، فرانسه، عربستان، قطر، امارات، ترکیه و رژیم صهیونیستی از مهمترین حامیان گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق به شمار می‌روند، با این حال صحنه سوریه را می‌توان بهترین صحنه برای اثبات دروغ بودن ادعای آمریکا و دیگر مدعیان غربی مبنی بر مبارزه با تروریسم دانست.

آمریکا و متحدانش طی هفت سالی که از جنگ سوریه می‌گذرد، گروه‌های تروریستی را با انواع و  اشکال مختلف به سوریه اعزام کرده‌اند که با دلارهای نفتی آل سعود و دیگر رژیم‌های مرتجع عرب تغذیه می‌شوند، با این حال برای فریب افکارعمومی و القای مبارزه با تروریسم علاوه بر تشکیل ائتلاف ادعایی مبارزه با تروریسم، به تغییر نام این گروه‌ها روی آورده‌اند تا به زعم خود ماهیت این گروه‌ها که همان تروریستی بودن است، پنهان بماند.

اولین گروهی که این کشورها در سوریه برای پیشبرد برنامه‌های خود و سرنگونی نظام این کشور تشکیل دادند، گروه موسوم به الجیش‌الحر(ارتش آزاد) بود که اکنون پس از گذشت هفت سال دیگری خیلی درباره آن خبری منتشر نمی‌شود. معارضان میانه‌رو آخرین نامی است که آمریکا و متحدانش برای گروه‌های تروریستی انتخاب کرده‌‌اند که این سیاست دوگانه و فریبکارانه به سوژه فعالان فضای مجازی تبدیل شده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *