اتمام تشکیل پرونده برای مالباختگان پرونده گلیم و گبه تا اول آبان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاهبه نقل از روابط عمومی دادسرای کرمانشاه، مهدی قنادی با اعلام جدول زمانبندی حضور مالباختگان پرونده گلیم و گبه در دادسرای کرمانشاه، از این دسته از افراد خواست تنها طبق زمان‌بندی اعلام شده با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به دادسرای کرمانشاه مراجعه کنند. 

قنادی با بیان اینکه برای تمام مالباختگان این پرونده تا ابتدای آبان ماه پس از ثبت نام در سامانه ثنا پرونده تشکیل می‌شود گفت: تشکیل پرونده مالباختگان از روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه آغاز و دوشنبه یکم آبان ماه به اتمام خواهد رسید. 

مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه با تاکید بر اینکه حضور این دسته از افراد در دو نوبت و براساس تفکیک جنسیتی انجام می‌شود افزود: از ۲۷ شهریور تا ۱۵ مهر تشکیل پرونده برای مالباختگان خانم و از ۱۶ مهر تا اول آبان تشکیل پرونده برای مالباختگان آقا انجام خواهد گرفت. 

وی بیان کرد: حضور و تشکیل پرونده برای مالباختگان پرونده گلیم و گبه تنها براساس حروف الفبا و براساس جدول اعلام شده است.

قنادی افزود: مالباختگان براساس حروف الفبا و زمان اعلامی هر روز از ساعت ۱۵ تا ۱۸ عصر، غیر از روزهای جمعه که زمان حضور از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۵ تا ۱۸ عصر خواهد بود، می‌توانند به دادسرای کرمانشاه مراجعه کنند.

مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون مالباختگان خانم به دادسرا مراجعه کرده‌اند گفت: برای مالباختگان آقا براساس حروف الفبا زمان یکشنبه ۱۶ مهرماه حرف (ب)، دوشنبه ۱۷ مهرماه حروف (پ، ت، ث)، سه شنبه ۱۸ شهریور ماه (ج، چ)، چهارشنبه ۱۹ مهرماه حرف (ب)، پنج شنبه ۲۰ مهرماه حروف (خ، د)، جمعه ۲۱ مهرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۵ الی ۱۸ حروف (آ، الف)، شنبه ۲۲ مهرماه حروف (ذ، ر، ز)، یکشنبه ۲۳ مهرماه حروف (ژ، س)، دوشنبه ۲۴ مهرماه حروف(ش، ص) و سه شنبه ۲۵ مهرماه حروف (ض، ط، ظ، ع) در نظر گرفته شده است.

قنادی افزود: مالباختگان آقا در زمان چهارشنبه ۲۶ مهرماه با حروف (غ، ف)، پنج شنبه ۲۷ مهرماه با حرف (ک)، جمعه ۲۸مهرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۵ الی ۱۸ با حرف (م)، شنبه ۲۹ مهرماه با حروف (ق، گ)، یکشنبه ۳۰ مهرماه با حروف (ل، ن) و دوشنبه ۱ آبان با حروف (و، ه، ی) در اول نام فامیل به دادسرای کرمانشاه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *