شعله‌های آتش "سفره‌خانه سنتی" را خاکستر کرد + تصاویر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۲۰:۱۰ شب گذشته گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش‌سوزی در یک ساختمان قدیمی دو طبقه با کاربری سفره‌خانه سنتی، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۷۱، ۷۲ و نجات ۱۲ را به محل حادثه در میدان هفت‌حوض، خیابان گلبرگ غربی اعزام کرد.

سعید فراهانی؛ افسر آماده منطقه ۶ عملیات آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی دیده می‌شد که طبقه اول آن با کاربری سفره‌خانه سنتی دچار آتش‌سوزی شده و دود زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان با توجه به حجم بالای شعله و دود به دو گروه تقسیم شدند و با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی و دستگاه‌های تنفسی در کمترین زمان ممکن پس از رعایت موارد ایمنی و قطع جریان برق و گاز با استفاده از دو رشته لوله آبدهی عملیات خود را آغاز کردند.

بیشتر بخوانید: وقوع انفجارهای پی‌درپی در ساختمان مسکونی خیابان دماوند + تصاویر

افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان همزمان برای نجات محبوسان اقدام کردند و تیم جست‌وجو موفق شدند پنج شهروند را (شامل چهار زن و یک مرد) از میان دود نجات داده و آنها را به محل امن انتقال دهند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ با توجه به سرعت عمل آتش‌نشانان در نجات افراد داخل ساختمان، در این آتش‌سوزی به کسی آسیبی نرسید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *