شهدای مدافع حرم زمینه‌ساز گسترش بیداری اسلامی‌اند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار اهوازیان در حاشیه همایش” در اﻣﺘﺪاﺩ ﻇﻬﻮﺭ ﺑﺎ ﻣﺪاﻓﻌﺎﻥ ﺣﺮﻡ” که در سرخه برگزار شد به جایگاه والای شهدا و بویژه شهدای مدافع حرم اشاره کرد و اظهار داشت: شهدای مدافع حرم با هدف دفاع از حرم آل‌الله وارد صحنه نبرد با تروریست‌های تکفیری می‌شوند و این افراد دعوت نامه خود را از همان اهل بیت(ع) می‌گیرند.

وی با بیان اینکه شهدا نقش مهمی در روشنگری جامعه و افزایش بصیرت در جامعه دارند خاطرنشان کرد: شهدای بهترین الگوهای جامعه هستند و باید راه و رسم و رسالت آنان در جامعه ترویج شود.

این فرمانده دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا الگوهای جامعه هستند و باید راه آنها در جامعه ترویج شود افزود: شهدای مدافع حرم دارای جایگاه والایی هستند و می‌توان انان را اسطوره‌های واقعی نامید.

اهوازیان خاطرنشان کرد:  شهدای مدافع حرم زمینه‌ساز گسترش بیداری اسلامی در جامعه هستند و این شهدا و شهدایی مانند شهید علیرضا توسلی”ابوحامد” که از فرماندهان تیپ فاطمیون بود الگوی وحدت در جهان اسلام هستند.

وی با اذعان به اینکه شهدا و به‌ویژه شهدای مدافع حرم با عشق قدم در این راه نورانی گذاشتند افزود: برخی می‌گوند این شهدا به خاطر پول می‌جنگند در صورتی که این شهدا با بصیرت کامل به دفاع از حرم آل الله می‌روند.

این فرمانده دفاع مقدس با اشاره به نقشه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی گفت: می‌توان با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معرفی رسالت شهدا به جامعه توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

اهوازیان شهدا را عزت و افتخار جامعه دانست و افزود: شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بزرگترین الگو در جامعه هستند و باید راه این افراد را که برای جامعه عزت و آبرو آوردند  پیمود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *