نارضایتی مردم از ایرلاین‌ها در فرودگاه امام(ره)+فیلم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عباس آخوندی شب گذشته با اشاره به اینکه روزانه از فرودگاه مهرآباد ۴۳۰ پرواز و از فرودگاه امام خمینی ۲۲۰ پرواز صورت می گرفت، گفت: پس از بارش برف و یخ زدگی این فرودگاه ها که منجر به بروز اختلالاتی در پروازهای آنها شد، نشست و برخاست هواپیماها در آنها از دوشنبه از سرگرفته شد.

وی با بیان این‌که پروازها در فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی از سر گرفته شده است اما بازگشت این فرودگاه ها به شرایط عادی دو، سه روز زمان می برد، افزود: از ظهر دوشنبه (دیروز) ۸۰ پرواز نشست وبرخاست در فرودگاه مهرآباد انجام شد و ۲۰ پرواز هم در فرودگاه امام صورت گرفت.

این در حالی است که پرواز برخی ایرلاین‌ها از جمله آسمان از ظهر دیروز تاکنون انجام نشده و مسافران این شرکت در فرودگاه امام خمینی (ره) شب را به صبح رسانده‌اند. قرار بود پرواز تهران-استانبول این شرکت آسمان ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه دیروز انجام شود اما تا این لحظه (۱۰:۱۰) مشخص نیست این پرواز انجام خواهد شد یا خیر.

شب گذشته یکی از مسئولان این ایرلاین در جمع مسافران قول انجام پرواز را راس ساعت ۲۳:۳۰ داده بود. (فیلم)

مشخص نیست با وجود مشکلات فرودگاه‌های امام و مهرآباد به دلیل برف و کولاک چرا وزیر راه و شهرسازی دستور از سرگیری پروازها در این دو فرودگاه را داد. دستوری که از صبح دیروز تا امروز بسیاری از مردم را گرفتار کرده است و همچنان ادامه دارد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *