مشهد| برف و باران بهاری در ‌حرم رضوی ‌+تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، برف و باران بهاری در روزهای گذشته مهمان ناخوانده استان خراسان رضوی و مشهدمقدس بوده‌اند و حال و هوای بهار به ویژه در مشهد بسیار دیدنی شده است و هر لحظه امکان بارش مجدد در مشهد دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

در این میان، گنبد و بارگاه حرم منور رضوی نیز در این روزها حال و هوای خاصی دارد و زائران و مجاوران تجربه زیارت بهاری را گاهی با باران و بعضاً با برف گره زده‌اند.

صحن و رواق‌های حرم منور رضوی در این میان شور و حال خاصی پیدا کرده و البته خدمت رسانی از سوی خادمان بارگاه منور امام هشتم شیعیان نیز متناسب با تغییر شرایط آب و هوایی خاص‌‌تر شده است.

در گوشه گوشه حرم منور رضوی خادمانی را شاهد هستید که با توجه به تغییر اقلیم و بارش‌های اخیر در مشهد به ویژه آماده خدمت رسانی به سالمندانی هستند که در این شرایط به بارگاه رضوی مشرف می‌شوند.

هوای این روزهای مشهد بسیار مطبوع است و تجربه زیارت در این آب و هوا نیز بسیار دلچسب است و آسمان حرم و گنبد منور رضوی نیز در این شرایط بسیار دیدنی شده است.

باران و برف روزهای اخیر در مشهد، حال و هوای حرم و حریم امام هشتم(ع) را حسابی تغییر داده است و امروز و در این دقایق، مشهد پس از چند روز بارندگی، آسمانی نسبتاً صاف را تجربه می‌کند و زائران و مجاوران کثیری از این شرایط برای تشرف به بارگاه منور رضوی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *