پلیس پایتخت: همه بازداشتگاه‌های تهران به «دوربین» مجهزند

سرهنگ کیوان ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مجهز بودن همه بازداشتگاه‌ها و تحت‌نظرگاه‌های کلانتری‌ها و پاسگاه‌های پایتخت اظهار کرد: در حال حاضر همه پاسگاه‌ها و کلانتری‌های پایتخت به دوربین‌های نظارتی مجهز هستند و هیچ کلانتری و پاسگاهی وجود ندارد که از تجهیزات اینچنینی محروم باشد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: موضوع نظارت ما بر کلانتری‌ها و پرسنل پلیس به منظور رعایت حقوق شهروندی، یکی از مهمترین موضوعاتی است که حساسیت زیادی بر روی آن داریم چراکه رعایت حقوق شهروندی و حقوق مردم در کلانتری‌ها یک وظیفه برای ما است.

وی با بیان اینکه به شدت با مواردی که در خصوص رعایت حقوق شهروندی مرتکب تخلف می‌شوند شدیداً برخورد خواهد شد گفت: من شخصاً به عنوان رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از تک تک پاسگاه‌ها و کلانتری‌های تهران بزرگ بازدید سرزده داشته‌ام و بازرسی‌های نامحسوس ما از کلانتری‌ها هم همواره ادامه دارد.

ظهیری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حقوق شهروندی در پلیس، نظارت‌های ما بر پرسنل و کلانتری‌های پایتخت به شدت افزایش یافته و خوشبختانه میزان تقدیرهای مردمی از اقدامات کلانتری‌ها هم به میزان ۵۰ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *